Şeffaf - Plastik Fitil

Şeffaf Fitiller

Eskiyen şeffaf fitillerinizi yenisiyle değiştirin


Sararan ve eskiyen şeffaf fitillerinizi metresi 4 TL'den yeni şeffaf fitillerle montaj ve uygulama dahil olarak değiştirebiliriz. Ankara içerisinde nerede olursanız olun, ekiplerimiz kapınıza kadar gelip ölçü ve fiyatlandırma işlemini yaparlar.

Ölçü ve fiyatlandırma işleminin ardından montaj ve uygulama için 2 gün içerisinde tekrar gelirler ve işlemi gerçekleştirirler. Bu işlemlerin hiç birisine para ödemezsiniz, sadece şeffaf fitillere para ödersiniz ve böylece eskiyen ve kararan fitillerinizi uygun fiyatlarla değiştirirsiniz.

Uygun Fiyatlara Yenileyin

Ankara merkezine montaj uygulaması ücretsizdir


Şeffaf fitiller eski teknoloji ve tasarruf açısından çok performanslı olmasa da kaliteyi ucuza arayanlar için sararan ve kırılan, eskimiş şeffaf cam balkon fitillerini değiştirmek için en uygun hizmeti sağlamaktayız.

Şeffaf fitiller metre bazında hesaplanır ve metresi 4 TL'dir. Fiyatlandırma ve analiz işlemi ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir. Eskiyen ve kırılan şeffaf cam balkon fitillerinizi alüminyum mıknatıs ve alüminyum fırçalı fitillerle de değiştirebiliriz.

Şeffaf (Plastik)
Cam Balkon Fitilleri

En ekonomik ve uygun fiyatlı cam balkon fitili olarak öne çıkan şeffaf - plastik cam balkon fitillerinin metresi 4 TL'dir.

Montaj ve kurulum hizmetleri ücrete dahildir ve sadece şeffaf fitillere para ödersiniz. Tüm Ankara bölgelerine ücretsiz hizmetimiz mevcut bulunmaktadır. Hemen arayarak irtibata geçebilirsiniz.

  • %100 ücretsiz servis ve kurulum
  • Uzun süre kullanım garantisi
  • Tam performans ve tasarruf garantisi
  • Sararan ve eskiyen fitillerden kurtulun
  • Hemen irtibata geçebilirsiniz.

Şeffaf ve plastik fitiller ekonomik olarak uygun fiyatlı olmakla beraber, birinci sınıf plastik malzemeden imal edilmiştir ve uzun yıllar aynı yapısını koruyarak enerji ve para tasarrufu yapmanızı sağlayabilir. Ankara içerisine ücretsiz montaj hizmetimiz bu fitiller için de mevcuttur.

Tüm Ankara içerisine ücretsiz servis, montaj ve kurulum hizmeti sağlayan firmamız yıllardan bu yana özveri ve büyük bir deneyim sahibi olarak müşterilerinin isteklerine göre hareket ederek müşteri memnuniyetini %100 seviyesinde tutmaya çalışmaktadır.

Müşteri Destek: 0312 342 5035

Canlı destek alarak ihtiyacınız olan fitil metresini ve ihtiyacını öğrenebilir, randevu alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.