PVC Mıknatıslı Fitil

Birinci Sınıf PVC Malzeme

PVC mıknatıslı fitiller kaliteyi ucuza arayanlara...


Birinci sınıf kalite PVC'den dış kasası yapılan PVC mıknatıslı fitillerin, iç yapısı yine mıknatıslı olarak üretilmiştir. Sadece dış kasası PVC malzemeden oluşmaktadır. Fakat firmamızın müşterilere sunduğu PVC malzemeler birinci sınıf kalite PVC'lerdir.

En dayanıklı PVC yapıdan imal edilen bu fitiller ile kaliteyi ucuza bulabilirsiniz. Metre cinsinden ölçülen hesaplamaya göre metre bazında 7 TL olarak fiyatlandırması yapılan PVC mıknatıslı fitiller için hemen irtibata geçip sipariş verebilirsiniz.

Kaliteyi Uygun Fiyatlara Alın

PVC mıknatıslı fitiller metre bazında 7 TL'dir.


Eskiyen ve sararan şeffaf fitillerden kurtularak artık yeni nesil cam balkon fitilleri olan iç yapısı mıknatıslı fitillere terfi etmek isteyenler ve aynı zamanda bu kaliteyi ucuza almak isteyenler için dış kasası birinci sınıf malzemeden imal edilen PVC fitiller müşterilere sunulmuştur.

Ankara bölgesine ücretsiz servis, montaj ve uygulama hizmeti sunan firmamız, her cam balkona aynı özeni göstererek %100 müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefleyen, gelişmelere açık ve yenilikçi bir firmadır.

PVC Mıknatıslı
Cam Balkon Fitilleri

Birinci sınıf PVC malzemeden imal edilen dış kasası ve mıknatıslı iç yapısı sayesinde para ve enerjiden mükemmel bir tasarruf sağlamaktadır.

PVC mıknatıslı fitiller diğer fitil çeşitlerine göre daha ekonomik olmakla beraber, alüminyum mıknatıslı fitilden tek farkı dış kasasının dayanıklı ve güçlü PVC kasadan oluşmasıdır.

  • Birinci sınıf PVC malzeme
  • Metre başına 7 TL
  • Tüm montaj ve kurulumlar ücretsiz
  • Şık ve dekoratif görüntü
  • Hemen bize ulaşın ve randevu alın.

Düz, 90 derece ve 120 derece olmak üzere köşeli balkonlar için de alüminyum fitil işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Kanat sayısı ve cam yüksekliğine göre hesaplanan toplam tutar miktarını siz de basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Tüm Ankara içerisine ücretsiz servis, montaj ve kurulum hizmeti sağlayan firmamız yıllardan bu yana özveri ve büyük bir deneyim sahibi olarak müşterilerinin isteklerine göre hareket ederek müşteri memnuniyetini %100 seviyesinde tutmaya çalışmaktadır.

Müşteri Destek: 0312 342 5035

Canlı destek alarak ihtiyacınız olan fitil metresini ve ihtiyacını öğrenebilir, randevu alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
%99

Su geçirmez

%99

Ses geçirmez

%99

Hava geçirmez

%99

Tam performans