Hakkımızda

Kalitenin adresi

Kaliteye uygun fiyatlarla sahip olun

FitilShop, yılların verdiği deneyim ile tam olarak müşterilerin ihtiyaçlarına göre hareket ederek, ihtiyacınız olan cam balkon fitilinin teminini ve montajını sağlamaktadır. Piyasa fiyatlarından daha alta hizmet veren, ve aynı zamanda en kaliteli malzemeleri müşterilerle buluşturan FitilShop, birinci sınıf hizmet ve %100 müşteri memnuniyeti prensibini benimsemektedir.


  • Ücretsiz montaj ve servis hizmeti
  • Hiç bir yerde bulamayacağınız uygun fiyatlar
  • Yenilikçi fikirler ve modern dizayn anlayışı

Profesyonel İşçilik

Özverili ve profesyonel işçilik sunuyoruz

Cam balkonunuz emin ellerde. Eski cam balkon fitillerinizin değiştirilme işlemi büyük bir özveri ve uzman işçilik ile gerçekleştirilmektedir. Ekiplerimiz, adresinizi aldıktan sonra evinize kadar gelip ne kadar fitil ihtiyacı olacağını ölçmek ve fiyatlandırma yapmak için ayağınıza kadar geliyor. Ardından ölçü ve fiyatlandırma işlemi bittikten sonra fitillerin değştirilmesi için 2 gün içerisinde randevu alınıyor.

Verilen tarihte ekiplerimiz cam balkon fitillerinizin ihtiyacınız olan fitillere göre (şeffaf fitil, PVC alüminyum fitil, alüminyum fırçalı fitil, alüminyum mıknatıslı fitil) seçim yapıldıktan sonra montaj ve değişim işlemlerini hiç bir ücret almadan gerçekleştiriyorlar. Uzun kullanım ömrüne sahip olan fitil çeşitlerimiz, hiç bir problem yaşamadan yıllarca kullanmanız için üretilmiştir.