Alüminyum Mıknatıslı Fitil

Dekoratif Görünüm

Alüminyum mıknatıslı fitiller sararmaz ve renk değiştirmez


Firmamız tarafından müşterilerimize sunduğumuz en dikkat çekici ürün olan alüminyum mıknatıslı cam balkon fitilleri, dekoratif bir görünüm oluşturmakla beraber zaman içerisinde renk değiştirmez ve sararmaz, her zaman aynı rengini korur.

Aynı zamanda firmamız personelleri cam balkonunuzun fitillerinin değiştirilme işleminden hiç bir ücret talep etmemekle beraber, birinci sınıf bir işçilik ve %100 memnun kalmanız için büyük bir özveri ve gayret sarfetmektedirler. Bunun bilinci ile hareket ederek birinci sınıf bir işçilik sunarız.

Uzman İşçilik

Her cam balkona aynı özeni gösteriyoruz


Para ve enerjiden tasarruf etmek için yenilediğiniz cam balkon fitillerinizin değiştirilmesi ve montajı için büyük bir özen gösteriyoruz. Her cam balkona aynı özeni gösterdiğimiz hizmetlerde, uzman ve profesyonel işçilik sergilenmektedir.

Alüminyum mıknatıslı fitiller, son derece dayanıklı ve içerisinden ses, gürültü, su ve rüzgar geçirmeyen yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz dekoratif bir görünüme sahip olan mıknatıslı fitillerdir. Bu sayede enerjiden ve paradan tasarruf ederek uzun vadede kazançlı çıkarsınız.

Alüminyum Mıknatıslı
Cam Balkon Fitilleri

Alüminyum cam balkon fitilleri tam bir performans ile enerji ve para tasarrufu yapmanızı sağlayarak birinci derece bir koruma sağlamaktadır.

Metre başına hesaplanarak montaj uygulanan cam balkon fitilleri, Ankara içerisinde merkezde bulunan tüm ilçelere ücretsiz montaj ve uygulama hizmeti sağlanarak yapılmaktadır.

  • %100 ücretsiz servis ve kurulum
  • Uzun ömürlü olma garantisi
  • Tam performans ve tasarruf garantisi
  • Şık ve dekoratif görüntü
  • Ankara mıknatıslı fitil için bizi arayın.

Düz, 90 derece ve 120 derece olmak üzere köşeli balkonlar için de alüminyum fitil işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Kanat sayısı ve cam yüksekliğine göre hesaplanan toplam tutar miktarını siz de basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Tüm Ankara içerisine ücretsiz servis, montaj ve kurulum hizmeti sağlayan firmamız yıllardan bu yana özveri ve büyük bir deneyim sahibi olarak müşterilerinin isteklerine göre hareket ederek müşteri memnuniyetini %100 seviyesinde tutmaya çalışmaktadır.

Müşteri Destek: 0312 342 5035

Canlı destek alarak ihtiyacınız olan fitil metresini ve ihtiyacını öğrenebilir, randevu alarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
%99

Su geçirmez

%99

Ses geçirmez

%99

Hava geçirmez

%99

Tam performans