Alüminyum Fırçalı Fitil

Alüminyum Fırçalı Fitiller

Alüminyum kasalı fırçalı fitillerle izolasyon


Fırçalı fitiller sayesinde alüminyum mıknatıslı fitillerden farklı olarak tek taraflı olacak şekilde montajı uygulanmaktadır. Bu sayede hem izolasyon yapmış olursunuz hem de bütçenizden büyük bir tasarruf etmiş olursunuz.

Fırçalı fitiller içerisinde yer alan kıllı yapısı sayesinde bir süpürge işlevi görerek dışardan gelen ses, rüzgar, yağmur suyu gibi fiziki etkenleri %99 oranında başarıyla engellemektedir. Ankara içerisine montaj ve uygulama ücretsizdir.

Fırçalı Fitillerle İzolasyon Sağlayın

%100 etkili fırçalı fitilleri hemen deneyin


Günümüz şartlarında artık cam balkon sahiplerinin eski şeffaf fitillerden kurtulup, yeni ve modern mıknatıslı ve fırçalı fitillere geçiş yaparak enerji ve para tasarrufu yapma zamanı gelmiştir. Bu sayede enerjiye harcayacağınız parayı tasarruf edebilirsiniz.

Birinci sınıf malzemeden imal edilen fırçalı fitiller, son derece dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş ve eski şeffaf fitillerden kurtularak sadece bir kerelik montaj uygulaması sonrası ömür boyu kullanabilirsiniz.

Alüminyum Fırçalı
Cam Balkon Fitilleri

Fırçalı ya da kıllı olarak da bilinen bu cam balkon fitilleri tek taraflı ya da çift taraflı olarak kurulum ve montaj işlemleri yapılabilmektedir.

Metre bazında fiyatı 10 TL olan fırçalı ve kıllı fitiller, izolasyon için çok önemli bir konumdadır. %100 müşteri memnuniyetini odağına alarak hareket eden FitilShop, çok hızlı bir şekilde kurulum işlemlerini gerçekleştirmektedir.

  • Ücretsiz montaj fırsatı
  • Çok uzun yıllar kullanım süresi
  • İzolasyon ve yalıtımda mükemmel performans
  • %100 müşteri memnuniyeti hedefi
  • Detaylar için bizi arayın.

Düz, 90 derece ve 120 derece olmak üzere köşeli balkonlar için de alüminyum fitil işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Kanat sayısı ve cam yüksekliğine göre hesaplanan toplam tutar miktarını siz de basit bir şekilde hesaplayabilirsiniz.

Firmamız Ankara'da bulunmakta olup, Ankara'nın merkezine ücretsiz montaj fırsatı sunmaktadır. Diğer şehirlerden arayan müşterilerimiz için toptan mal gönderim imkanı da sunulmaktadır. Hemen arayıp toptan satış için bilgi alabilirsiniz.

Bizi Arayın: 0312 342 5035

Müşteri hizmetlerimizden destek alarak ihtiyacınız olan fiti miktarını birlikte belirleyebilir, randevu ve kurulum işlemleri için tarih ve gün alabilirsiniz.
%99

Su geçirmez

%99

Ses geçirmez

%99

Hava geçirmez

%99

Tam performans